BASIN BÜLTENLERİ

Banat’tan Angry Birds ile Ağız Sağlığı: Tam İsabet - İlan Tarihi: 15-2-2017

Çocukların diş sağlığı ve kişisel bakımını onlar için eğlenceli hale getirmeye devam eden Banat, şimdi de Rovio’nun yıldızı ve tüm zamanların en çok oynanan oyunları arasında yer alan “Angry Birds” karakterlerinden oluşan yeni bir seri hazırladı. 13 Mayıs’ta vizyona giren animasyon Angry Birds filminin Red, Bomb ve Chuck gibi birçok karakterini tasarımlarında kullanan Banat’ın hazırladığı yeni seride “Ağız Bakım Seti”, “Islak Mendil” ve “Saç Fırçaları” bulunuyor.

Banat Angry Birds Ağız Bakım Seti

Çocukları diş fırçalarken eğlendirerek onlara diş bakımı alışkanlığı kazandırmak üzere tasarlanan Banat Angry Birds Ağız Bakım Seti; vakum ayaklı diş fırçası, ciklet aromalı 35ml.’lik diş macunu ve Angry Birds logolu koruma kapağından oluşuyor. Banat Angry Birds diş fırçası,  5 yaş ve üstü çocukların ağız yapısına uygun olarak hassas diş ve diş etlerine özel geliştirilmiş, vakumlu özelliği ile ayakta durabilen ve diş etlerini korumaya yardımcı bir ürün. Florür ve Paraben içermeyen ciklet aromalı diş macunu da dişlerde koruma sağlarken tadı ile çocukların favorisi olmaya aday.

Çocuklar Angry Birds Islak Medilleri Ve Saç Fırçalarını Yanından Ayırmak İstemeyecek

Angry Birds Ağız Bakım setlerinin yanı sıra, Banat, sevimli kızgın kuşları çocukların kişisel bakımında çok önemli yeri olan ıslak mendillere ve saç fırçalarına da taşıdı. Çocukların çok seveceği ve yanlarından ayırmak istemeyeceği Angry Birds ıslak mendilleri; dermatolojik testen geçirilmiş, alkol ve paraben içermeyen, özel petek dokuya sahip ürünler. Mavi ve pembe olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip Angry Birds Saç Fırçaları çocukların severek kullanmalarını hedeflenmiş.

Her evde en az 1 Banat Ürünü

1947 yılında kurulan Banat, 69 yıldan bu yana insanlara temizlik, sağlık ve mutluluk veren ürünler sunuyor ve bu misyonunu “Hayata Dair Tertemiz Fikirler” sloganıyla hayata geçiriyor. En ileri teknolojilerle donatılmış Banat tesislerinde ‘Ağız Bakımı’, ‘Kişisel Bakım’ ve ‘Ev Bakımı’ olmak üzere farklı gruplarda üretim yapılıyor. Her evde en az bir çeşit Banat ürününün kullanılıyor olması da marka hedefleri arasında yer alıyor.


Ayrıntılı bilgi için;

Base İletişim, Halil İbrahim Budak, 0212 352 92 62,ibrahim@baseiletisim.com

Sağlıklı Kahramanlarla Sağlıkla Gülümse... - İlan Tarihi: 13-2-2017

Renkli ürünleri ile çocukların dünyasına dokunarak, diş sağlığı ve kişisel bakımı onlar için her zaman eğlenceli hale getiren Banat, Warner Bros.’un Süper Kahramanlar serisinin en popüler karakterleri Batman ve Superman  “Ağız Bakım Setleri” ve “Islak Mendilleri” hazırladı. Büyükten küçüğe herkesin hayranı olduğu Gotham’ın ve Metropolis’in kahramanları; Batman ve Superman karakterleriyle tasarlanmış vakumlu diş fırçası, diş macunu, özel logolu koruma kapağından oluşan Ağız Bakım Seti ve ıslak mendilleri raflardaki yerini aldı.

Banat’tan Çocukları Diş Fırçalarken Süper Kahraman Gibi Hissettirecek Batman ve Superman Ağız Bakım Seti.

Superman ve Batman’in figürlü Ağız Bakım Setleri’nin içinde; 5 yaş ve üstü çocukların ağız yapısına uygun olarak hassas diş ve diş etlerine özel geliştirilmiş, vakumlu özelliği ile ayakta durabilen ve diş etlerini korumaya yardımcı bir diş fırçası bulunuyor. Fırçanın yanında, üzerinde Batman ve Superman’in logosu olan bir koruma kapağı ve süper kahramanların tasarımlarıyla süslenmiş ciklet aromalı 35ml.’lik diş macunu da yer alıyor.

Çocukların Yanından Ayırmak İstemeyeceği Batman ve Superman Islak Medilleri de Var

Süper Kahramanlı Ağız Bakım setlerinin yanı sıra, Banat, Batman ve Superman’i çocukların kişisel bakımında çok önemli yeri olan ıslak mendillere de taşıdı. Çocukların çok seveceği ve yanlarından ayırmak istemeyeceği Batman ve Superman ıslak mendilleri; dermatolojik testen geçirilmiş, alkol ve paraben içermeyen, özel petek dokuya sahip ürünler.

Çocukların hayranı olduğu, 7’den 70’e dünyanın en çok sevilen çizgi romanları olan, Warner Bros. karakterlerinin yer aldığı bu ağız bakım setleri ve ıslak mendilleri ile kişisel bakım eğitimine hassasiyet duyan ebevenyler, çocuklarına bu alışkanlıkları güvenli ve eğlenceli bir şekilde kazandırabilirler.

Her evde en az 1 Banat Ürünü

1947 yılında kurulan Banat, 69 yıldan bu yana insanlara temizlik, sağlık ve mutluluk veren ürünler sunuyor ve bu misyonunu “Hayata Dair Tertemiz Fikirler” sloganıyla hayata geçiriyor. En ileri teknolojilerle donatılmış Banat tesislerinde ‘Ağız Bakımı’, ‘Kişisel Bakım’ ve ‘Ev Bakımı’ olmak üzere farklı gruplarda üretim yapılıyor. Her evde en az bir çeşit Banat ürününün kullanılıyor olması da marka hedefleri arasında yer alıyor.


Ayrıntılı bilgi için;

Base İletişim, Halil İbrahim Budak, 0212 352 92 62, ibrahim@baseiletisim.com

Çocukları Diş Fırçalarken Eğlendiren Fırçalar - İlan Tarihi: 16-11-2016

Banat’tan diş fırçanı al, şampiyonlar ligine gitme şansını yakala! - İlan Tarihi: 12-11-2016

BANAT, ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNE GÖTÜRÜYOR - İlan Tarihi: 9-11-2016

Banat İle Şampiyonlar Ligi Finali'ne - İlan Tarihi: 8-11-2016

Daha Fazlası - İlan Tarihi: 1-11-2016