BASIN BÜLTENLERİ

Banat “emojileri” Evlerimize Taşıyor - İlan Tarihi: 20-9-2017

Dijital iletişimimizde kendimizi ifade etmenin en renkli ve pratik biçimi haline gelen  emojiler, Banat ürünleri ile artık günlük hayatın içine taşınıyor. Banat’ın, diş fırçasından bulaşık fırçasına kadar onlarca farklı ürünün tasarımlarında kullandığı sempatik emojiler, bulaşık yıkarken bile duygularımıza tercüman olacak.

Türkiye’nin ilk yerli markalarından biri olan Banat; 1974’ten beri, renkli ve inovatif tasarımları ile evimizin her köşesinde bizimle birlikte. Şimdi, Banat tasarımları daha da sempatik hale geldi. Dijital ortamda herkesin  duygularını ifade etme biçimi haline gelen emojilerin yaratıcısı dünyaca ünlü emoji® ile işbirliği yapan marka, ev ve kişisel bakım ürünlerinin tasarımlarında sempatik emoji karakterlerini kullanmaya başladı.

Hayatın içindeki ürünlerde özel ve pozitif öğeler arayanlar için tasarlanan bu ürünler; ev ve kişisel bakım malzemelerini sadece işlevsel olmaktan öteye taşıyarak, günlük hayat rutininden sıyrılmanızı sağlıyor.

“Banat’la kendini anlat” sloganıyla, kullanıcıların duygularını yansıtan zengin emoji ürün gamı,  tüm yaş gruplarına hitap ediyor.

Türkiye’nin ilk diş fırça üreticisi Banat, emoji lisanslı ürün gamında diş fırça kep(koruma kapağı) seti ile bir ilke daha imza atıyor. Hem çocuk, hem de yetişkinlere yönelik koruma kapakları, diş fırçalarının hijyenini korumaya yardımcı olurken duyguları ifade etmek için de alternatif sunuyor.

Ağız bakım kategorisinde çocuk ve yetişkinler için olan diş fırçaları, kep setleri, kişisel bakım kategorisinde saç fırçaları, köpük sabun ve ıslak mendiller, ev bakım kategorisinde ise tüy toplayıcı ve vantuzlu bulaşık fırçası ürünleri bulunuyor. Ayrıca Banat’ın yakın zamanda sunduğu B-cure ürün serisinden cımbız, kağıt törpü ve 4 aşamalı tırnak parlatıcı emoji lisansı ile buluşuyor. Banat, emoji ürünlerinden ağız bakım seyahat seti, katlanır aynalı saç fırçası ve ıslak mendil gibi her zaman taşınabilir ürünlerle de pratik kullanım sunuyor.

Banat emoji ürün grubuyla birlikte;  artık dişleri fırçalamak, saç taramak, kaş almak, temizlik yapmak gibi sıkıcı günlük ihtiyaçlar çok daha eğlenceli  hale gelecek.

Her Evde En Az 1 Banat Ürünü

1947 yılında kurulan Banat, 70 yıldan bu yana insanlara temizlik, sağlık ve mutluluk veren ürünler sunuyor ve bu misyonunu “Hayata Dair Tertemiz Fikirler” sloganıyla hayata geçiriyor. En ileri teknolojilerle donatılmış Banat tesislerinde ‘Ağız Bakımı’, ‘Kişisel Bakım’ ve ‘Ev Bakımı’ olmak üzere farklı gruplarda üretim yapılıyor. Her evde en az bir çeşit Banat ürününün kullanılması da marka hedefleri arasında yer alıyor.

Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin;

Base İletişim, İlker Açıkalın, ilker@baseiletisim.com

BANAT’A BİR ÖDÜL DE YENİ WEB SİTESİ ile GELDİ - İlan Tarihi: 25-8-2017Dünyanın en saygın iş dünyası ödülleri organizasyonlarından Stevie Awards’da bu yıl yine tüm dünyadan başarılı kurumlar, projeler ve profesyoneller değerlendirildi. Türkiye’nin ilk yerli markalarından olan ve 70 yıldır kullanıcı odaklı tasarımlarıyla ulusal ve uluslar arası birçok ödülü bulunan Banat, yenilikçi yaklaşımını yansıttığı yeni web sitesi ile de ödüle layık görüldü. Ödül töreni, 21 Ekim’de Barcelona’da gerçekleşecek.                             

Dünya çapında bir çok farklı sektörden şirketin başvurduğu International Business Awards’da (IBA) her yıl; yılın şirketi, halkla ilişkiler, müşteri hizmetleri, yeni ürünler, bilgi teknolojisi, web siteleri gibi farklı kategorilerde ödüller veriliyor.  Bu yıl toplam 3.900 adayın katıldığı organizasyonda ödüller, dünya çapında 200 yöneticinin 12 farklı jüride kullandığı oyların ortalaması alınarak  belirlendi. Banat; 2017’de hayata geçirdiği ve üretim yaptığı 3 farklı ürün kategorisini bir araya topladığı, kurumsal  web sitesinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile öne çıkarak “Tüketici Ürünleri” kategorisinde “Gümüş Stevie” ödülünün sahibi oldu.  

Banat 70 yıldır kullanıcı odaklı tasarımlarıyla tüketici ihtiyacını anlayarak hayata dair tertemiz fikirlerini tüketicilere sunuyor. %100 yerli sermaye ile kurulan Türkiye’nin ilk diş fırça üreticisi Banat, hem ürünlerinin tasarımıyla, hem de ambalajlarıyla aldığı ulusal ve uluslar arası tasarım ödüllerine, web sitesi tasarımıyla yeni bir ödül katmış oldu.

Banat’tan Angry Birds ile Ağız Sağlığı: Tam İsabet - İlan Tarihi: 15-2-2017

Çocukların diş sağlığı ve kişisel bakımını onlar için eğlenceli hale getirmeye devam eden Banat, şimdi de Rovio’nun yıldızı ve tüm zamanların en çok oynanan oyunları arasında yer alan “Angry Birds” karakterlerinden oluşan yeni bir seri hazırladı. 13 Mayıs’ta vizyona giren animasyon Angry Birds filminin Red, Bomb ve Chuck gibi birçok karakterini tasarımlarında kullanan Banat’ın hazırladığı yeni seride “Ağız Bakım Seti”, “Islak Mendil” ve “Saç Fırçaları” bulunuyor.

Banat Angry Birds Ağız Bakım Seti

Çocukları diş fırçalarken eğlendirerek onlara diş bakımı alışkanlığı kazandırmak üzere tasarlanan Banat Angry Birds Ağız Bakım Seti; vakum ayaklı diş fırçası, ciklet aromalı 35ml.’lik diş macunu ve Angry Birds logolu koruma kapağından oluşuyor. Banat Angry Birds diş fırçası,  5 yaş ve üstü çocukların ağız yapısına uygun olarak hassas diş ve diş etlerine özel geliştirilmiş, vakumlu özelliği ile ayakta durabilen ve diş etlerini korumaya yardımcı bir ürün. Florür ve Paraben içermeyen ciklet aromalı diş macunu da dişlerde koruma sağlarken tadı ile çocukların favorisi olmaya aday.

Çocuklar Angry Birds Islak Medilleri Ve Saç Fırçalarını Yanından Ayırmak İstemeyecek

Angry Birds Ağız Bakım setlerinin yanı sıra, Banat, sevimli kızgın kuşları çocukların kişisel bakımında çok önemli yeri olan ıslak mendillere ve saç fırçalarına da taşıdı. Çocukların çok seveceği ve yanlarından ayırmak istemeyeceği Angry Birds ıslak mendilleri; dermatolojik testen geçirilmiş, alkol ve paraben içermeyen, özel petek dokuya sahip ürünler. Mavi ve pembe olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip Angry Birds Saç Fırçaları çocukların severek kullanmalarını hedeflenmiş.

Her evde en az 1 Banat Ürünü

1947 yılında kurulan Banat, 69 yıldan bu yana insanlara temizlik, sağlık ve mutluluk veren ürünler sunuyor ve bu misyonunu “Hayata Dair Tertemiz Fikirler” sloganıyla hayata geçiriyor. En ileri teknolojilerle donatılmış Banat tesislerinde ‘Ağız Bakımı’, ‘Kişisel Bakım’ ve ‘Ev Bakımı’ olmak üzere farklı gruplarda üretim yapılıyor. Her evde en az bir çeşit Banat ürününün kullanılıyor olması da marka hedefleri arasında yer alıyor.


Ayrıntılı bilgi için;

Base İletişim, Halil İbrahim Budak, 0212 352 92 62,ibrahim@baseiletisim.com

Sağlıklı Kahramanlarla Sağlıkla Gülümse... - İlan Tarihi: 13-2-2017

Renkli ürünleri ile çocukların dünyasına dokunarak, diş sağlığı ve kişisel bakımı onlar için her zaman eğlenceli hale getiren Banat, Warner Bros.’un Süper Kahramanlar serisinin en popüler karakterleri Batman ve Superman  “Ağız Bakım Setleri” ve “Islak Mendilleri” hazırladı. Büyükten küçüğe herkesin hayranı olduğu Gotham’ın ve Metropolis’in kahramanları; Batman ve Superman karakterleriyle tasarlanmış vakumlu diş fırçası, diş macunu, özel logolu koruma kapağından oluşan Ağız Bakım Seti ve ıslak mendilleri raflardaki yerini aldı.

Banat’tan Çocukları Diş Fırçalarken Süper Kahraman Gibi Hissettirecek Batman ve Superman Ağız Bakım Seti.

Superman ve Batman’in figürlü Ağız Bakım Setleri’nin içinde; 5 yaş ve üstü çocukların ağız yapısına uygun olarak hassas diş ve diş etlerine özel geliştirilmiş, vakumlu özelliği ile ayakta durabilen ve diş etlerini korumaya yardımcı bir diş fırçası bulunuyor. Fırçanın yanında, üzerinde Batman ve Superman’in logosu olan bir koruma kapağı ve süper kahramanların tasarımlarıyla süslenmiş ciklet aromalı 35ml.’lik diş macunu da yer alıyor.

Çocukların Yanından Ayırmak İstemeyeceği Batman ve Superman Islak Medilleri de Var

Süper Kahramanlı Ağız Bakım setlerinin yanı sıra, Banat, Batman ve Superman’i çocukların kişisel bakımında çok önemli yeri olan ıslak mendillere de taşıdı. Çocukların çok seveceği ve yanlarından ayırmak istemeyeceği Batman ve Superman ıslak mendilleri; dermatolojik testen geçirilmiş, alkol ve paraben içermeyen, özel petek dokuya sahip ürünler.

Çocukların hayranı olduğu, 7’den 70’e dünyanın en çok sevilen çizgi romanları olan, Warner Bros. karakterlerinin yer aldığı bu ağız bakım setleri ve ıslak mendilleri ile kişisel bakım eğitimine hassasiyet duyan ebevenyler, çocuklarına bu alışkanlıkları güvenli ve eğlenceli bir şekilde kazandırabilirler.

Her evde en az 1 Banat Ürünü

1947 yılında kurulan Banat, 69 yıldan bu yana insanlara temizlik, sağlık ve mutluluk veren ürünler sunuyor ve bu misyonunu “Hayata Dair Tertemiz Fikirler” sloganıyla hayata geçiriyor. En ileri teknolojilerle donatılmış Banat tesislerinde ‘Ağız Bakımı’, ‘Kişisel Bakım’ ve ‘Ev Bakımı’ olmak üzere farklı gruplarda üretim yapılıyor. Her evde en az bir çeşit Banat ürününün kullanılıyor olması da marka hedefleri arasında yer alıyor.


Ayrıntılı bilgi için;

Base İletişim, Halil İbrahim Budak, 0212 352 92 62, ibrahim@baseiletisim.com

Çocukları Diş Fırçalarken Eğlendiren Fırçalar - İlan Tarihi: 16-11-2016

Banat’tan diş fırçanı al, şampiyonlar ligine gitme şansını yakala! - İlan Tarihi: 12-11-2016

BANAT, ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNE GÖTÜRÜYOR - İlan Tarihi: 9-11-2016

Banat İle Şampiyonlar Ligi Finali'ne - İlan Tarihi: 8-11-2016

Daha Fazlası - İlan Tarihi: 1-11-2016